Preskočiť na obsah

Naša ponuka

Strojné zariadenia

V ponuke máme kompletný sortiment strojov a zariadení nemeckého výrobcu HOBART.  Do našeho sortimentu patria umývacie stroje a systémy, kuchynské roboty, profesionálne grily, miešače, mixéry, plynové a elektrické šporáky či parné konvektomaty.

Zastupujeme spoločnosť HOBART na Slovensku.


Chémia

HOBART s čistiacimi a oplachovacími prostriedkom rady HYLINE spĺňa požiadavku riešenia  „z jednej ruky“. Produkty HYLINE môžu byť použité od kompaktnej umývačky pohárov až po univerzálne umývačky väčších rozmerov.

V závislosti od tvrdosti a znečistenia vody má HOBART s radou HYLINE tie správne produkty a presvedčí Vás dokonalým umytím a sušením všetkých typov umývaných predmetov ako sú porcelán, sklo, príbory, plast alebo hliník.


Náhradné diely

Z času na čas sa môže stať že aj ten najkvalitnejší stroj má poruchu. Dostupnosť náhradných dielov je veľmi dôležitá a preto náš dodávateľ drží na centrálnom sklade náhradne diely aj na stroje staršie ako 10 rokov.

V prípade záujmu sme pripravený vykonať opravu Vašeho zariadenia zaškoleným servisným technikom.


Servis

Každé strojné zariadenie je len také dobré ako servis, ktorý sa o neho stará. Aj to najkvalitnejšie a bezúdržbové zariadenie, je treba po čase, profesionálne skontrolovať, nastaviť príp. podrobiť menším opravám. Čím pravidelnejšie sa profesionálny team stará o strojné zariadenia, tým dlhšie budú slúžiť svojmu majiteľovi.

Menšie a väčšie záručné a pozáručné opravy zabezpečuje náš servisný technik. Rýchla dostupnosť na celom území Slovenskej republiky. Profesionálny a hlavne ochotný prístup je samozrejmosťou. Dlhodobé skúsenosti z dennodennej práce v branži spolu s kontinuálnym vzdelávaním sa, oceníte pri každom servisnom zásahu.

Spokojnosť s kvalitou servisu je jedna stránka mince, no druhá je jeho finančná náročnosť. Všetky záručné servisné zásahy sú u nás zdarma. Práca a aj použité náhradné diely sú úplne zdarma. Pri bežnom, pozáručnom servise faktúrujeme iba reálne náklady na prácu a spotrebované diely a materiál. Žiadne skryté náklady, žiadne faktúrované časy nestrávené pri práci, žiadne cestovanie, proste iba čistá, priehľadná faktúra vystavená podľa montážneho listu.