Preskočiť na obsah

O nás

Naša spoločnosť ponúka kompletný sortiment strojov, zariadení a umývacej chémie nemeckého výrobcu HOBART.  Do našeho sortimentu patria umývacie stroje a systémy, kuchynské roboty, profesionálne grily, miešače, mixéry, plynové a elektrické šporáky či parné konvektomaty.

Pri rozhodovaní o kúpe akéhokoľvek vybavenia do reštaurácie alebo veľkokuchyne platí  že čím kvalitnejšie gastro zariadenie  si vyberiete, tým dlhšie Vám bude kvalitne slúžiť a v konečnom dôsledku sa Vám vyššia investícia vráti skôr.

S kvalitnou modernou technikou je práca oveľa rýchlejšia a jednoduchšia a šetrí energie a v konečnom dôsledku aj životné prostredie.  Umožnuje Vám jednoducho pripraviť kvalitné jedlo. Rozhodne by v každej lepšej reštaurácii nemali chýbať konvektomaty, mulifunkčné stroje s ktorými môžete pripraviť potraviny akýmkoľvek spôsom. V neposlednom rade by mali byť súčasťou každej prevádzky umývačky. Ručné umývanie je v dnešnej dobe nemierne časovo náročné a neekonomické a nikdy nedosiahnete dokonalý výsledok umytia ako s kvalitnou omývačkou od renomovaného výrobcu.

Vieme že vybavenie kuchyň nie je lacná záležitosť ale skúsený odborník Vám poradí pri výbere toho najvhodnejšieho vybavenie.


Zastupujeme spoločnosť HOBART na Slovensku.

 

Spoločnosť HOBART  z nemeckého Offenburgu je svetový líder na trhu s priemyselnou umývacou technikou. Jej zákazníkmi sú reštaurácie, hotely, podniky verejného stravovania, pekárne, podniky na spracovanie mäsa, supermarkety, letecké a lodné spoločnosti, vedecké centrá a farmeceutické firmy na celom svete. HOBART vyvíja, vyrába a predáva stroje a zariadenia z oblastí umývacej techniky, varenia a prípravy jedál ako aj ekologickej technológie.

„Made in Germany“ je už od pradávna ale aj dnes zárukou pre kvalitu a spoľahlivosť v segmente vysokokvalitných strojov. Spoločnosť sa však presadí len vtedy, ak svoj prísľub vysokej kvality dodrží a dlhodobo vysokú kvalitu produkuje.

Strojné zariadenia

V ponuke máme kompletný sortiment strojov a zariadení nemeckého výrobcu HOBART.  Do našeho sortimentu patria umývacie stroje a systémy, kuchynské roboty, profesionálne grily, miešače, mixéry, plynové a elektrické šporáky či parné konvektomaty.


Chémia

HOBART s čistiacimi a oplachovacími prostriedkom rady HYLINE spĺňa požiadavku riešenia  „z jednej ruky“. Produkty HYLINE môžu byť použité od kompaktnej umývačky pohárov až po univerzálne umývačky väčších rozmerov.

V závislosti od tvrdosti a znečistenia vody má HOBART s radou HYLINE tie správne produkty a presvedčí Vás dokonalým umytím a sušením všetkých typov umývaných predmetov ako sú porcelán, sklo, príbory, plast alebo hliník.


Náhradné diely

Z času na čas sa môže stať že aj ten najkvalitnejší stroj má poruchu. Dostupnosť náhradných dielov je veľmi dôležitá a preto náš dodávateľ drží na centrálnom sklade náhradne diely aj na stroje staršie ako 10 rokov.

V prípade záujmu sme pripravený vykonať opravu Vašeho zariadenia zaškoleným servisným technikom.


Servis

Každé strojné zariadenie je len také dobré ako servis, ktorý sa o neho stará. Aj to najkvalitnejšie a bezúdržbové zariadenie, je treba po čase, profesionálne skontrolovať, nastaviť príp. podrobiť menším opravám. Čím pravidelnejšie sa profesionálny team stará o strojné zariadenia, tým dlhšie budú slúžiť svojmu majiteľovi.

Menšie a väčšie záručné a pozáručné opravy zabezpečuje náš servisný technik. Rýchla dostupnosť na celom území Slovenskej republiky. Profesionálny a hlavne ochotný prístup je samozrejmosťou. Dlhodobé skúsenosti z dennodennej práce v branži spolu s kontinuálnym vzdelávaním sa, oceníte pri každom servisnom zásahu.

Spokojnosť s kvalitou servisu je jedna stránka mince, no druhá je jeho finančná náročnosť. Všetky záručné servisné zásahy sú u nás zdarma. Práca a aj použité náhradné diely sú úplne zdarma. Pri bežnom, pozáručnom servise faktúrujeme iba reálne náklady na prácu a spotrebované diely a materiál. Žiadne skryté náklady, žiadne faktúrované časy nestrávené pri práci, žiadne cestovanie, proste iba čistá, priehľadná faktúra vystavená podľa montážneho listu.

Zastupujeme spoločnosť HOBART na Slovensku.